Firma WÖHR Auto Parksysteme sprawia, że parking jest inteligentny!

24.04.2018

Firma WÖHR Auto Parksysteme sprawia, że parking jest inteligentny!

Od 2017 roku systemy WÖHR Combilift są dostępne z aplikacją na smartfona. Dzięki temu wszystkie smartfony z systemem operacyjnym IOS 9 lub Android 5.0 mogą być użyte jako piloty do systemów WÖHR Combilift.

Smart Home = Smart Parking

Smartfon uzupełnia istniejące opcje operacyjne za pośrednictwem transmisji radiowej bliskiego zasięgu (RFID) i zdalnego sterowania. Ma to wiele zalet: użytkownicy mogą mieć tylko jedno medium, aby kontrolować swój system domowy i parkingowy i po prostu wybrać miejsce parkingowe za pomocą aplikacji, aby uzyskać do niego dostęp. Nie są wymagane żadne dodatkowe nośniki operacyjne.

WÖHR Smart Parking App - bezpłatne pobieranie i bezpieczne połączenie.

Aplikacja Smart Parking WÖHR jest dostępna bezpłatnie w Sklepie Play i Apple Store. Każdy użytkownik otrzymuje indywidualnie wygenerowany kod QR od firmy WÖHR dla swojego miejsca parkingowego. Skaner kodów kreskowych rejestruje kod QR, a kierowca otrzymuje zezwolenie na dostęp do swojego miejsca parkingowego. Połączenie smartfona i systemu WÖHR Combilift odbywa się poprzez bezpieczne szyfrowane 128-bitowe kodowanie. Komunikacja między aplikacją a systemem odbywa się za pośrednictwem nowego urządzenia Bluetooth Low Energy lub Bluetooth Smart o zasięgu od 10 do 15 metrów. Dzięki temu miejsce parkingowe można wygodnie wybrać z samochodu. Brama wejściowa do garażu podziemnego może zostać zintegrowana z nowym sterownikiem Combilift i być obsługiwana za pomocą aplikacji Smart Parking App.

Inteligentna aplikacja parkingowa WÖHR jest przyjazna w projektowaniu i łatwa w użyciu. Jest automatycznie ustawiana na tryb dzienny i nocny, w zależności od jasności otoczenia. Kierowcy mogą natychmiast sprawdzić status swoich żądań na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego. Jeśli system parkowania znajduje się w trybie konserwacji, będzie to również widoczne na wyświetlaczu.