Produkty

Parksafe 582

Parksafe 582 jest automatycznie sterowanym systemem parkowania pojazdów z jednym centralnym przenośnikiem pojazdów i umieszczonymi po obu stronach korytarza komunikacyjnego dwurzędowymi regałami postojowymi.

Samochód transferowany jest przy pomocy specjalistycznego wózka pośredniczącego.
Możliwe wersje, które można stworzyć to: wieża, szyb i kombinacja wieża/szyb. Lokalizacja wjazdu może być umieszczona na dowolnym poziomie. Każdy korytarz może posiadać, z obu stron przenośnika do trzech rzędów miejsc parkingowych.
System nie wymaga rampy wjazdowej i ciągów komunikacyjnych. Zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania oraz w pełni zabezpiecza przed włamaniem i wandalizmem. W stosunku do konwencjonalnych garaży - system zapewnia ograniczone koszty związane z wentylacją, oświetleniem oraz ogranicza emisję spalin. Umożliwia parkowanie większej ilości samochodów w stosunku do tradycyjnego garażu o takiej samej powierzchni.

Specyfikacja

  • do 30 poziomów parkowania jeden na drugim i możliwość usytuowania od 10 do 80 pojazdów,
  • możliwe warianty w produkcji: wieża, szyb i kombinacja wieża/szyb. Wjazd może być zlokalizowany na dowolnym poziomie,
  • po obu stronach przenośnikach istnieje możliwość zainstalowania od 2 do 3 rzędów parkowania pojazdów,
  • system parkujący w pełni bezpieczny dla użytkowniaka  - nie ma konieczności korzystania ze schodów czy ramp, a samochód jest w pełni zabezpieczony przed uszkodzeniami. Możliwość indywidualnych rozwiązań konstrukcyjnych, możliwa jest zintegrowana obrotnica,
  • konstrukcja przystosowana do pojazdów o różnej wysokości i wadze,
  • automatyczny system parkowania można uruchomić na różne sposoby m.in. dzięki karcie magnetyczne bądź zdalnie.

Dostępne warianty