Palantine Bunker Hill / San Diego, USA / Combilift 543

Nasz partner Harding Autopark Systems wykorzystał dwie maszyny WÖHR Combilift 543 do stworzenia 28 miejsc parkingowych na parkingu podziemnym.

Palatine Bunker Hill to zbiór luksusowych rezydencji położonych zaledwie kilka kroków od centrum San Diego i parku Balboa. Jako pierwszy półautomatyczny system parkingowy zainstalowany w San Diego, został zatwierdzony przez władze miasta i straż pożarną i stworzył punkt odniesienia dla sposobu, w jaki systemy parkingowe muszą być projektowane, instalowane, testowane i zatwierdzane w mieście.

Combilift 543 to półautomatyczny system parkowania. Podstawową zasadą Combilift 543 jest to, że jeden poziom znajduje się w wykopie, jeden poziom na powierzchni jezdnej i jeden poziom powyżej. 3 poziomy i do każdego pojazdu można podejść indywidualnie, bez konieczności odparkowywania pojazdu. Dzięki przesunięciu płyt parkingowych możliwe jest całkowicie niezależne parkowanie na wszystkich stanowiskach parkingowych. Szerokie platformy (270 cm) sprawiają, że parkowanie i odparkowywanie jest szczególnie wygodne.

Kolejną cechą szczególną są zintegrowane drzwi przesuwne ze szklanymi wstawkami, które nadają luksusowy wygląd. Klient przyłożył dużą wagę do szczegółów podczas okładzin elewacji nad i wokół systemu. Każdy mieszkaniec, który zakupi platformę w garażu, może obsługiwać swój półautomatyczny system parkowania za pomocą opcjonalnej aplikacji na smartfona oraz zaprogramowanych chipów RFID. W systemie zainstalowano także stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

SPECYFIKACJA PROJEKTU

  • 2x WÖHR Combilift 543
  • 28 miejsc parkingowych na 3 poziomach
  • Obsługa za pomocą aplikacji lub chipa RFID
  • Uniwersalne kolumny do ładowania elektrycznego na miejscu
  • Przeszklone drzwi przesuwne
  • Inteligentny profil 2.0

Planowanie projektowe