Wysokiej klasy apartamenty i high-tech-garaż w systemie WÖHR Parksafe 580. Niskie zużycie przestrzeni - maksymalny komfort.

25.04.2018

Wysokiej klasy apartamenty i high-tech-garaż w systemie WÖHR Parksafe 580. Niskie zużycie przestrzeni - maksymalny komfort.

Już w 1959 roku Wöhr miał wizję prostego i zajmującego niewiele miejsca parkingu. Od klasycznych rozwiązań z dwoma samochodami zaparkowanymi jeden nad drugim do dużych projektów z 1000 lub więcej miejsc parkingowych na automatycznych systemach parkingowych. Obecnie ponad 500 000 miejsc parkingowych na całym świecie świadczy o kompetencjach i niezawodności systemów firmy. Wöhr jest właściwym partnerem do wyboru systemów parkingowych dostosowanych do potrzeb klienta dzięki szybkiej realizacji i spełnieniu wymagań klienta.

Podstawowe kompetencje firmy leżą w indywidualnych i projektowych rozwiązaniach. Automatyczne systemy parkingowe są opracowywane na podstawie projektu oraz lokalizacji i oferują pionierską technologię optymalizacji parkingu w mieście.

Urbanizacja i brak przestrzeni do zabudowy wymagają inteligentnych rozwiązań parkingowych, które oferują możliwie najwięcej miejsc parkingowych w najmniejszych pomieszczeniach i jednocześnie zachowują pejzaż miejski. Automatyczne systemy parkowania firmy Wöhr oferują do 60% więcej ilości miejsc parkingowych, a także zajmują mało miejsca w porównaniu do konwencjonalnych parkingów. Firma Wöhr i jej Generalni Przedstawiciele oferują optymalne rozwiązanie, czy to jako wieżę na małej, pustej przestrzeni, czy też podziemną jako wariant szybowy. Nawet w istniejących budynkach, takich jak 5 * S Hotel Palais Coburg, innowacyjna technologia może być łatwo zintegrowana.