PROFIL FIRMY

WOHR Polska Sp z o.o. jest spółką prawa handlowego osób fizycznych.

Kadrę zarządzającą firmy stanowią wspólnicy firmy, doświadczeni przedsiębiorcy i jednocześnie wysoko wykwalifikowani specjaliści w zakresie mechaniki i robotyki. Jest to gwarancja najwyższej jakości współpracy z projektantami, inwestorami i firmami budowlanymi.

Od 2001 roku jesteśmy generalnym przedstawicielem na terenie Polski największego i najstarszego producenta systemów parkingowych niemieckiej firmy Wöhr Autoparksysteme GmbH.  

Pierwsze kontakty z firmą Wöhr Autoparksysteme GmbH nawiązane zostały w 1999 roku, a w roku 2000 powołana została nasza spółka. Jej misją było i jest wprowadzanie i upowszechnianie na rynku polskim najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie intensywnego wykorzystania przestrzeni parkingowej.

Firma Wohr Autoparksysteme GmbH została założona w 1902 roku. Pierwszy system parkingowy wykonany został w 1959 roku. Od tej pory do spółki Wöhr Autoparksysteme GmbH należy pozycja lidera w rozwijaniu najnowocześniejszych technologii w tej branży. To właśnie nasz partner zrealizował największą ilość najbardziej zaawansowanych technicznie, pełnoautomatycznych systemów  parkingowych.
W Polsce pierwszy taki system zbudowaliśmy w 2002 roku. Systemy te w pełni automatyzują proces parkowania dając kierowcy poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Do kierowcy należy wjechanie do pomieszczenia wjazdowego i po wyjściu z niego uruchomienie procesu parkowania, który dalej odbywa się już samoczynnie. Wöhr Autoparksysteme GmbH zainstalowała już ponad 500 000 stanowisk parkingowych.

Na terenie Polski firma WOHR Polska Sp. z o.o. zrealizowała dotychczas ponad 24 000 stanowisk parkingowych i ilość ta stale dynamicznie wzrasta. Szukamy optymalnych rozwiązań dla naszych kontrahentów oferując wysokiej jakości produkty i usługi.