Youtube Logo

WŁĄCZ TREŚCI YOUTUBE

Tak, chcę wyświetlać treści YouTube. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych operatorowi portalu, z którego pochodzi zawartość, aby umożliwić mu analizę moich zachowań. Dodatkowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuj

Kneuterdijk / The Hague, Holandia / PARKSAFE 583

Od sejfu bankowego do "sejfu" parkingowego - gdzie dawniej klienci banku wchodzili i wychodzili i dokonywali wszelkiego rodzaju transakcji pieniężnych, dziś samochody są garażowane w pełni automatycznie.

Projekt: GVB Architecten, NL-Leiden

W ramach mistrzowsko zaplanowanej architektonicznie renowacji zabytkowego budynku byłego banku w sercu holenderskiego miasta Haga firma WÖHR Autoparksysteme GmbH mogła zrealizować ukryty za szkłem WÖHR Parksafe 583. W pełni automatyczny system parkowania z 52 miejscami parkingowymi na dziewięciu poziomach naziemnych i tylko ok. 135 m² powierzchni zapewnia wygodny i bezpieczny parking w ciasnych miejscach.

Oprócz zachowania historycznych budynków, dbałości o szczegóły, która jest widoczna wszędzie w budynku, zawarta jest również w naszym systemie parkingowym. Dzięki temu klient zawsze może spojrzeć przez duże okna za biurkiem na swój ulubiony samochód, który jest zawsze bezpiecznie zaparkowany.

Planowanie projektowe