DUBAJ / DUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie / PARKLIFT 461

W Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jednym z najczęściej odwiedzanych i najbogatszych miast na świecie, grunty do zagospodarowania są rzadkością. Nawet jeśli dla niektórych mieszkańców pieniądze nie stanowią problemu, optymalne wykorzystanie terenu jest niezbędne na prywatnych gruntach. Właściciel nieruchomości szukał dwóch podwójnych wiat samochodowych z dodatkowym parkingiem podziemnym dla swojej floty drogich pojazdów. Oto zadanie dla WÖHR Parklift 461!

System parkowania samochodów: WÖHR Parklift 461 2.6 D

Podziemny parking z dodatkową osłoną przeciwsłoneczną to idealne rozwiązanie w Dubaju. Od kwietnia do września temperatura regularnie osiąga tam wartości powyżej 40 stopni. W ramach tego projektu budowlanego lokalnie skonstruowane wiaty ustawiono pod kątem prostym obok wejścia do willi. Umożliwia to mieszkańcom szybkie wejście do budynku, a wiaty są ocienione przez dom przez kilka godzin w trakcie dnia. Kolumny wiat są usadowione na pokrywach dwóch systemów WÖHR 461-2.6 D Parklift, które są umieszczone obok siebie. Dzięki temu na małym dziedzińcu można pomieścić nawet osiem pojazdów. Aby zapewnić dodatkową ładowność wiat garażowych, wybrano system Parklift z platformą o maksymalnej ładowności 2600 kg.

Niestandardowa konstrukcja z bardzo szeroką platformą

Aby wychodzenie z pojazdu było jeszcze wygodniejsze, na życzenie klienta zwiększono szerokość platformy Parklit ze standardowych 500 cm do 540 cm. Mechaniczny system parkowania Parklift 461-2.6 D jest niezwykle łatwy w użyciu: każdy system Parklift ma dwa horyzontalnie dostępne miejsca na dwóch poziomach. Niższy poziom horyzontalny można całkowicie opuścić, a górny poziom przylega do podłoża i jest pokryty jasnymi płytami z piaskowca, podobnie jak reszta dziedzińca. Zapewnia do elegancki i harmonijny wygląd, podkreślając i gwarantując optymalną ochronę dla wartościowych pojazdów właściciela.

 

SPECYFIKACJE PRODUKTU:

  • 2x WÖHR Parklift 461 D 2,6
  • Maksymalnie 8 miejsc parkingowych — 4 z nich opuszczane pod ziemię, 4 poniżej wiat
  • Wysokość pojazdu 200 cm
  • Szerokość każdej platformy 540 cm
  • Masa pojazdu 2,6 tony
  • Profil platformy Klasyczny

Planowanie projektowe