Jaffa-Tel-Aviv.jpg
Youtube Logo

WŁĄCZ TREŚCI YOUTUBE

Tak, chcę wyświetlać treści YouTube. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych operatorowi portalu, z którego pochodzi zawartość, aby umożliwić mu analizę moich zachowań. Dodatkowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuj
Jaffa-Tel-Aviv.jpg

JAFFA / Tel Aviv, Izrael / PARKLIFTS, PLATFORMA PARKINGOWA, OBROTNICE

Renowacja i rozbudowa kościoła ormiańskiego z 20 miejscami parkingowymi w systemach Parklift 331, 402, 440, włączając w to platformę parkingową 504 i obrotnice 505.

Dwadzieścia dwa luksusowe apartamenty wzniesiono w 800-letnim kościele ormiańskim w historycznej Jaffie. Dwadzieścia dwa miejsca parkingowe przystosowano do ciasnej przestrzeni w starej krypcie. Parking powstał w konfiguracji stosu i wykorzystuje obrotnicę oraz platformę transportową. Przestrzeń dostępną w niszach krypty wykorzystano do stworzenia dwóch poziomów parkingowych. Zagłębienia umożliwiają niezależne parkowanie na obu poziomach. Obrotnice w podłożu umożliwiają uzyskanie dostępu do miejsc parkingowych z wąskiego pasa. Animacja pokazuje również, w jaki sposób samochód jest parkowany z wykorzystaniem platformy, która przesuwa się na boki.