WÖHR AUTO PARKSYSTEME GMBH JEDEN Z Wiodących w świecie producentów systemów parkowania samochodów

Jesteśmy ekspertami w opracowywaniu, produkcji i montażu inteligentnych i zaawansowanych technologicznie systemów parkingowych dla samochodów i rowerów. Nasze projekty z mechanicznymi, półautomatycznymi i w pełni automatycznymi systemami parkingowymi są wyjątkowe i znajdują się w wielu miastach na świecie, wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca, i potrzebne są kompaktowe rozwiązania parkingowe

WÖHR-BIBLIOTHEK:

System Parklift jest jednym z naszych mechanicznych systemów parkowania. Tutaj samochody są układane na dwóch lub trzech poziomach parkingowych nad sobą. Pojedyncze jednostki są przeznaczone na dwa samochody każdy, podwójne jednostki na cztery lub sześć miejsc parkingowych każdy. Dodatkowo miejsca parkingowe udostępnione przy użyciu mechanicznych platform parkingowych i obrotnic firmy WÖHR, które można obracać lub przesuwać wzdłużnie.

Dzięki układaniu piętrowemu i zbliżaniu się do siebie, półautomatyczne rozwiązania parkingowe, takie jak Combilift i Combiparker, umożliwiają miejsca parkingowe dla maksymalnie 31 pojazdów  na jednym, standardowym  miejscu parkingowym, w optymalnie skonfigurowanym systemie parkingowym. Slimparker i Crossparker działają na tej samej zasadzie. Systemy te są umieszczone pod ziemią. W pełni automatyczne systemy parkingowe umożliwiają pełne rozwiązanie problemów miejsc parkingowych i kompaktowe parkowanie w gęstych centrach miast.

W całkowicieautomatycznych systemach, takich jak Levelparker, Parksafe i Multiparker, „ Miejsce parkingowe dociera do kierowcy ” - nie trzeba  szukać swojego samochodu na parkingu. Strefy transferu ułatwiają wsiadanie i wysiadanie i oszczędzają użytkownikowi kłopotów z podejmowaniem skomplikowanych manewrów. Pionowy podnośnik przenosi samochody na platformach parkingowych do systemu regałów. Jako takie są bezpiecznie zaparkowane i pozostają nietknięte. Zautomatyzowane rozwiązania parkingowe umożliwiają parkowanie kilkuset pojazdów w wieżach lub systemach wysokiego regału na różnych poziomach parkowania.

Automatyczny system parkowania rowerów Bikesafe przechowuje rowery i rowery elektryczne zarówno bezpiecznie, jak i kompaktowo w wersji typu wieża, szyb lub system podziemno-nadziemnyu. Wszystkie rodzaje systemów parkowania można zastosować w garażach pojedynczych, prefabrykowanych, podziemnych i powierzchniowych, a także w systemach garażowych.

Popularne produkty

LEVELPARKER 590

W pełni automatyczny system parkowania Flurparker 590: zajmujący mało miejsca parking w układzie jednorzędowym, na 2 do 5 poziomach parkingowych, bez dodatkowych ramp i ciągów komunikacyjnych.

MULTIPARKER 740

Multiparker 740 nadaje się szczególnie do wąskiej i dugiej zabudowy. W pełni automatyczna technologia wysokiego składowania oferuje rozwiązania parkingowe zajmujące mało miejsca.

Ostatnie projekty