Tel-Aviv-004.jpg
Youtube Logo

WŁĄCZ TREŚCI YOUTUBE

Tak, chcę wyświetlać treści YouTube. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych operatorowi portalu, z którego pochodzi zawartość, aby umożliwić mu analizę moich zachowań. Dodatkowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuj
Tel-Aviv-004.jpg

Ahad Ha´am / Tel Aviv, Izrael / SLIMPARKER 557

„Projekt” „Achad Ha'am Tel Awiw”: półautomatyczny system parkowania Slimparker 557 z 15 miejscami parkingowymi.

Remonty budynków, przebudowy są zwykle związane z wymogiem stworzenia dodatkowych miejsc parkingowych - spełnienie tego wymogu i jednoczesne zachowanie innych narzuconych warunków, w tym zieleni wydaje się przypominać kwadraturę koła, ponieważ między rzędami domów w centrum miasta jest bardzo mało wolnej przestrzeni a granica działki jest niezmienna, opracowano innowacyjny WÖHR Slimparker 557.

Nowatorski system parkingowy oferuje rozwiązanie wykonania miejsc parkingowych w wąskiej, ale długiej powierzchni. Ponieważ powierzchnia ta nie może być zabudowana, pomieszczenie wjazdowe jest podnoszony tylko w trakcie parkowania, a następnie opuszczane ponownie i jest „niewidoczne”. Pokrywę można dowolnie projektować i dostosowywać do środowiska, na przykład z darni, kamienia lub asfaltu. Bez ramp i dojazdów jazdy można bezpiecznie zaparkować do 23 samochodów na system parkowania, a także chronić  zielone obszary.

Planowanie projektowe